Jobangebot

Varuha v otroškem parku (m/ž) - Betreuer/in Kinderwelt

Vollzeit Ljubljana

Za okrepitev našega tima v nakupovalnem središču Citypark Ljubljana iščemo

Od vas pričakujemo:

  • V. stopnjo izobrazbe pedagoške ali družboslovne oz. sorodne smeri,
  • dve leti delovnih izkušenj,
  • veselje do dela z otroki in sposobnost empatije do otrok,
  • znanje s področja komunikacije in obvladovanja socialnih veščin,
  • osnovno pogovorno znanje nemščine in/ali angleščine,
  • samoiniciativnost in visoko mero odzivnosti ter prilagodljivosti na dnevno dogajanje v nakupovalnem središču in posledično v otroškem parku,
  • natančnost, učinkovitost in ažurnost pri delu,
  • timsko usmerjenost in fleksibilnost,
  • računalniška znanja MS Office,
  • pripravljenost za delo v popoldanskem času,
  • vozniški izpit B – kategorije;

Vaše naloge bodo obsegale:

  • spremljanje igre otrok v prostorih, namenjenih otrokom v otroškem parku,
  • vodenje sprotne evidence prihodov in odhodov otrok iz igrišča ter sodelovanje in koordinacija s starši,
  • dnevna organizacija dela v otroškem parku,
  • nabava in skrb za igrala, igrače ter material za potrebe delavnic in celotnega otroškega parka,
  • izvajanje pregledov varnosti igral in igrač,
  • vodenje raznih evidenc v povezavi z otroškim parkom,
  • dnevna izmenjava informacij in sodelovanje z ostalimi oddelki nakupovalnega središča;

Nudimo vam:

  • zaposlitev za določen čas s poskusnim delom ter možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • zanimivo področje dela,
  • samostojnost pri delu,
  • delo v dinamičnem, motiviranem timu z mednarodnim znanjem.

Vaš življenjepis in prijavo pričakujemo do vključno 11.12.2017 na naslov:

SES Center Management, družba za upravljanje, d.o.o.
»za razpis«
Šmartinska cesta 152g
1000 Ljubljana

ali na elektronski naslov: ses.razpisi@spar.si.

Varuha v otroškem parku (m/ž) / Betreuer/in Kinderwelt
CITYPARK Ljubljana

AKTUELLE JOBANGEBOTE BEI SES

Zurück zu den offenen Stellen